5000+
data dodania: 2016-09-12, kategoria: Samochody Nowe

Zapraszamy serdecznie na dni otwarte w Toyota Bielany

W dniu 17 września w godzinach 9-16, oraz 18 września w godzinach 10-15 w Naszym salonie odbędą się dni otwarte pod kątem nowej oferty 5000+.


Czeka świetna oferta naszych flagowych modelów.

Jeżeli nie mogli Państwo być na premierze nowej Corolli, lub Rav4 to w ten weekend serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z Naszymi najnowszymi modelami.

Coraz bliżej jest też do premiery nowej Toyoty C-HR, nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania na temat Naszej przyszłej gwiazdy.

Przypominamy też o akcji serwisowej - Jesteś w centrum uwagi. W czasie dni otwartych wizualny sprawdzian bezpieczeństwa już od 49zł, oraz wiele więcej ofert.

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Dominik Gawin

Głowny Specjalista ds. Kluczowych Klientów

dominik.gawin@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 205 668 439 943

Maciej Kowalski

Doradca handlowy

maciej.kowalski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 203 602 704 449
Nasi Klienci i Rekomendacje

Jestem człowiekiem pragmatycznym, dla którego białe jest białe, a czarne - czarne. Dlatego właśnie do Toyoty przyszedłem po dokładnej analizie ofert rynkowych, wiedząc, czego szukam. Pan Maciej rozwiał moje ostatnie wątpliwości i wybór padł na Toyotę Corollę. Proces zakupu oceniam  bardzo dobrze - uzyskałem konkretne odpowiedzi na zadane pytania, następnie byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, od złożenia zamówienia, do wyjechania autem z salonu. Corollę mam trochę ponad miesiąc, przejechałem do tej pory ok 2 000 km i jestem b. zadowolony. Jedyny minus to to, że spalanie jest większe niż podane w katalogu. Jest to jednak słabość wszystkich producentów.

Arkadiusz K.
doradca: Maciej Kowalski

Mieszkam na Bielanach dlatego kupując auto nie zastanawiałem się nad inną stacją niż Toyota Bielany. Jestem zadowolony z auta i obsługi na stacji. Cenię to, że rola doradcy nie sprowadziła się tylko do spraw handlowych - pan Maciej zaoferował nam pomoc i opiekę po wyjechaniu autem z salonu.

Piotr Ch.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłem przypadkiem, kiedyś mieszkałem w okolicy i pamiętając, że znajduje się tu stacja Toyoty wróciłem na Bielany skąd po kilku rzeczowych rozmowach i wymianie kilkudziesięciu maili z różnymi konfiguracjami i możliwościami finansowania wyjechałem nowym Aurisem. Transakcję przeprowadzałem z panią Karoliną, która była otwarta i komunikatywna i sprawnie odpowiadała na przekazywane mailowo pytania w sposób konkretny i rzeczowy. Jestem zadowolony, trzymajcie ten poziom!

Sylwester A.
doradca: Karolina Rochmińska
Tu powinna znajdować się mapa.