Dni Otwarte Toyoty C-HR
data dodania: 2017-01-10, kategoria: Nowości

14-15 Stycznia Dni otwarte w Toyota Bielany, a głownym aktorem będzie Toyota C-HR.

Czekamy na Was w sobotę od 9:00 do 16:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 15:00.

Nie czekaj tylko zapisz się już teraz na jazdę próbną najnowszą Toyotą!

 

 

Skorzystaj z wyjątkowej okazji!


Przyjdź i przetestuj najnowszy model Toyoty C-HR.


Zamiast czekać już teraz zapisz się na jazdę próbną.

WYPRÓBUJ TOYOTĘ C-HR!

 


masz pytania? chętnie pomożemy :)

Karolina Rochmińska

Doradca handlowy

karolina.rochminska@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 202 662 014 814

Maciej Kowalski

Doradca handlowy

maciej.kowalski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 203 602 704 449
Nasi Klienci i Rekomendacje

Jestem człowiekiem pragmatycznym, dla którego białe jest białe, a czarne - czarne. Dlatego właśnie do Toyoty przyszedłem po dokładnej analizie ofert rynkowych, wiedząc, czego szukam. Pan Maciej rozwiał moje ostatnie wątpliwości i wybór padł na Toyotę Corollę. Proces zakupu oceniam  bardzo dobrze - uzyskałem konkretne odpowiedzi na zadane pytania, następnie byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, od złożenia zamówienia, do wyjechania autem z salonu. Corollę mam trochę ponad miesiąc, przejechałem do tej pory ok 2 000 km i jestem b. zadowolony. Jedyny minus to to, że spalanie jest większe niż podane w katalogu. Jest to jednak słabość wszystkich producentów.

Arkadiusz K.
doradca: Maciej Kowalski

Mieszkam na Bielanach dlatego kupując auto nie zastanawiałem się nad inną stacją niż Toyota Bielany. Jestem zadowolony z auta i obsługi na stacji. Cenię to, że rola doradcy nie sprowadziła się tylko do spraw handlowych - pan Maciej zaoferował nam pomoc i opiekę po wyjechaniu autem z salonu.

Piotr Ch.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłem przypadkiem, kiedyś mieszkałem w okolicy i pamiętając, że znajduje się tu stacja Toyoty wróciłem na Bielany skąd po kilku rzeczowych rozmowach i wymianie kilkudziesięciu maili z różnymi konfiguracjami i możliwościami finansowania wyjechałem nowym Aurisem. Transakcję przeprowadzałem z panią Karoliną, która była otwarta i komunikatywna i sprawnie odpowiadała na przekazywane mailowo pytania w sposób konkretny i rzeczowy. Jestem zadowolony, trzymajcie ten poziom!

Sylwester A.
doradca: Karolina Rochmińska
Tu powinna znajdować się mapa.