I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota
data dodania: 2016-10-21, kategoria: Nowości

W dniu 20 października w Warszawie odbyła się I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota.

Ekologia już dawno przestała być nudna. Dziś samochody ekologiczne, w tym elektryczne czy hybrydowe, potrafią mieć niesamowite osiągi i prezentować się nietuzinkowo. Tesla, hybrydowe Porsche, wodorowa Toyota… Tak zaczyna wyglądać motoryzacja.


Targi i Forum Biznesowe „EkoFlota: Innowacje, ekologia, mobilność” to wydarzenie unikalne w skali kraju, które ma pomóc firmom w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań proekologicznych. W jednym miejscu przedstawimy całą ofertę związaną z ekologią i flotami. Pokażemy, jak połączyć społeczną odpowiedzialność biznesu z korzyściami finansowymi.

Smog duszący Kraków i inne miasta, bardzo mała liczba stacji do ładowania pojazdów elektrycznych, brak przepisów zachęcających do kupowania i korzystania z samochodów o niskiej lub zerowej emisji spalin, często kulejąca komunikacja publiczna, z powodu której nie porzucamy aut na rzecz innych środków komunikacji – Polskę trudno uznać za kraj, w którym ekologia ma znaczenie.

(Na zdjęciu Nasza najnowsza gwiazda - Toyota C-HR, oraz Kierownik Działu Floty - Sebastian Pechman)

Czy w ogóle warto zaprzątać sobie głowę ochroną środowiska? Wierzymy, że tak. O rozwiązaniach ekologicznych nie powinniśmy myśleć jako o modzie, trendzie, który z czasem przeminie. Warto działać już teraz, ponieważ od tego zależy jakość naszego życia, w tym także pracy.

Sądzimy, że polskie przedsiębiorstwa mogą przyczynić się do zmiany obecnej sytuacji, ponieważ są niezwykle istotnym elementem krajowego krajobrazu motoryzacyjnego. Klienci instytucjonalni to główni nabywcy nowych samochodów w Polsce. Ponadto firmy we własnym zakresie prowadzą szkolenia z bezpiecznej jazdy, przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Targi i Forum Biznesowe „EkoFlota: Innowacje, ekologia, mobilność” były  doskonałą okazją do debat z ekspertami i kuluarowych rozmów. Gospodarzem byłAdam Kornacki, znakomity dziennikarz motoryzacyjny, znany z anteny TVN Turbo.

 

 
 

 

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Kacper Szyłak

Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów

kacper.szylak@toyota-bielany.pl 22 379 22 09 602 114 746

Krystian Młyński

Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów

krystian.mlynski@toyota-bielany.pl 22 379 22 12 602 614 339
Tu powinna znajdować się mapa.