Koejna środa - kolejne auto tygodnia
data dodania: 2016-11-02, kategoria: Samochody Używane

W tym tygodniu w Naszej ofercie znajduję się Toyota Yaris z rabatem 1000 zł. oraz dodatkowym kompletem nowych letnich opon. Stworzona do jazdy w mieście.

Dynamiczna sylwetka Yarisa zapiera dech w piersiach, wydajne i niezawodne silniki doskonale równoważą przyjemność z jazdy i zużycie paliwa, innowacyjne technologie ułatwiają każdą podróż. Praktyczna, wszechstronna, wygodna. Odkryj jej możliwości.


Dziś postawiliśmy na samochód idealny do miejskiej jazdy.

Benzynowy silnik o pojemności 998 cm3 , oraz mocy 69 koni mechanicznych potrafi udowodnić swoją ekonomie.

5,5 litra na 100km. to bardzo przyjemny wynik, gdzie głównie poruszaliśmy się po mieście.

Yaris został wyprodukowany w 2013 roku, lecz pierwsze rejestracja odbyła się 27.12.2013.

Nasza Toyota została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, stając się autem o wielkich możliwościach, doskonale się prowadzącym i pozwalającym cieszyć się jazdą w każdych warunkach.

Jest idealnym autem miejskim,. W bagazniku zmieścimy nie tylko zakupy, ale i coś o większych gabarytach.

Więcej o tym samochodzie pod adresem: http://www.toyota-bielany.pl/samochody-uzywane/332-Toyota-Yaris-2013.html

Proszę pamiętać o dodatkowym rabacie 1000 zł, oraz nowym komplecie letnich opon.

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Artur Tomczyński

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

artur.tomczynski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 246 698 810 149

Sylwia Wiśniewska

Recepcja

sylwia.wisniewska@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 244 662 180 538
Nasi Klienci i Rekomendacje

W Toyocie Bielany trafiłam na zespół profesjonalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doceniam cierpliwość i profesjonalizm Pana Pawła - pomógł w wyborze i cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na każde z moich “1001” pytań :) Auto doposażałam w czujniki parkowania - pan Paweł pomógł mi w tej decyzji i był otwarty na negocjację ceny tak by finalna cena była dla mnie przystępna. Auto kupowałam w kredycie, który sprawnie załatwiłam podczas wizyty na stacji. Słowem - było tak jak lubię.

Mariola B.
doradca: Paweł Kosiński

Pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania oraz gratulację za staranną i sumienną pracę Państwa pracownika, doradcę ds. sprzedaży samochodów używanych – p. Macieja Dideńko.

Zachowanie jako reprezentuje p. Maciej zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż tak profesjonalne podejście do Klienta oraz fachowa wiedza jest cechą dzisiaj bardzo rzadko spotykaną. Możecie być Państwo dumni ze swojego pracownika.

Ogromna wiedza jaką zaprezentował p. Maciej w rozmowach ze mną jak i moją rodziną (20.08 oraz 27.08), przekonała mnie do zakupu jednego z aut w Państwa salonie i od tej pory jestem szczęśliwą posiadaczką Toyoty Auris.  Jestem pełna uznania dla pracy p. Macieja jak i całego zespołu pracującego w Salonie Samochód Używanych.  Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować p. Maciejowi za profesjonalne podejście i  jakość pracy jaką zaprezentował, dlatego pozwoliłam sobie napisać do Państwa mail pochwalny i w oto ten sposób wynagrodzić i podkreślić fachowość p. Dideńko.

Wyrażam nadzieję, że właśnie takie zachowania jakie reprezentuje p. Maciej Dideńko, wzmocnią Państwa pozycję jako dealera na rynku.  Życzę kolejnych sukcesów w pozyskiwaniu nowych Klientów.

 

Monika K.
Tu powinna znajdować się mapa.