Lexus NX 200t - Używany samochód tygodnia!
data dodania: 2016-11-09, kategoria: Samochody Używane

Kolejna środa - kolejny samochód tygodnia! W Naszym salonie samochodów używanych można znelźć samochody używane wielu marek, a dziś jest to Lexus.

Lexus NX 200t F Sport AWD z rabatem 1000 zł, oraz kompletem nowych opon. Łączna korzyść to ponad 4000 złotych.

Lexus fabrykę opuścił w 2015 roku i do tego czasu zrobił 29 329 kilometrów.


PRZEPIS NA RADOŚĆ Z JAZDY: TURBODOŁADOWANIE PLUS ŁOPATKI DO MANUALNEJ ZMIANY BIEGÓW

NX 200t jest napędzany zupełnie nowym, turbodoładowanym 2-litrowym silnikiem benzynowym, który rozwija moc 238 KM — i daje moc radości z jazdy. NX 200t błyskawicznie przyspiesza i zwinnie skręca, a jego podwójne, wyraźnie widoczne aluminiowe końcówki układu wydechowego budzą skojarzenia z innym równie szybkim i zwinnym pojazdem — wysokiej klasy motocyklem. Nad rozdziałem momentu obrotowego czuwa elektronicznie sterowany napęd na wszystkie koła (AWD), a łopatki do zmiany biegów umożliwiają kierowcy bezpośrednie, manualne sterowanie szybką 6-biegową przekładnią automatyczną.

Więcej o tym samochodzie pod adresem: http://www.toyota-bielany.pl/samochody-uzywane/318-Lexus-NX-2015.html

Łączny rabat to ponad 4000 złotych! Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania.

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Maciej Tomczyński

Koordynator ds. Samochodów Używanych

maciej.tomczynski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 248 666 869 425

Artur Tomczyński

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

artur.tomczynski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 246 698 810 149
Nasi Klienci i Rekomendacje

W Toyocie Bielany trafiłam na zespół profesjonalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doceniam cierpliwość i profesjonalizm Pana Pawła - pomógł w wyborze i cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na każde z moich “1001” pytań :) Auto doposażałam w czujniki parkowania - pan Paweł pomógł mi w tej decyzji i był otwarty na negocjację ceny tak by finalna cena była dla mnie przystępna. Auto kupowałam w kredycie, który sprawnie załatwiłam podczas wizyty na stacji. Słowem - było tak jak lubię.

Mariola B.
doradca: Paweł Kosiński

Pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania oraz gratulację za staranną i sumienną pracę Państwa pracownika, doradcę ds. sprzedaży samochodów używanych – p. Macieja Dideńko.

Zachowanie jako reprezentuje p. Maciej zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż tak profesjonalne podejście do Klienta oraz fachowa wiedza jest cechą dzisiaj bardzo rzadko spotykaną. Możecie być Państwo dumni ze swojego pracownika.

Ogromna wiedza jaką zaprezentował p. Maciej w rozmowach ze mną jak i moją rodziną (20.08 oraz 27.08), przekonała mnie do zakupu jednego z aut w Państwa salonie i od tej pory jestem szczęśliwą posiadaczką Toyoty Auris.  Jestem pełna uznania dla pracy p. Macieja jak i całego zespołu pracującego w Salonie Samochód Używanych.  Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować p. Maciejowi za profesjonalne podejście i  jakość pracy jaką zaprezentował, dlatego pozwoliłam sobie napisać do Państwa mail pochwalny i w oto ten sposób wynagrodzić i podkreślić fachowość p. Dideńko.

Wyrażam nadzieję, że właśnie takie zachowania jakie reprezentuje p. Maciej Dideńko, wzmocnią Państwa pozycję jako dealera na rynku.  Życzę kolejnych sukcesów w pozyskiwaniu nowych Klientów.

 

Monika K.
Tu powinna znajdować się mapa.