Nowe używane auto tygodnia!
data dodania: 2016-10-26, kategoria: Samochody Używane

Środa to dzień wyjątkowej promocji w Salonie Toyota Bielany. Przez cały tydzień wybrany model z Naszej oferty dostępny będzie w promocyjnej cenie!

W tym tygodniu jest to Toyota RAV4. Było 121900 zł. a jest 119900 zł. Dodatkowo do samochodu dodajemy w prezencie komplet nowych opon letnich.


Samochód używany jak nowy? Nic prostszego - Toyota RAV4 z silnikiem benzynowym o pojemności 1987 cm3. Wyprodukowany w 2016 roku.

Przebieg tego samochodu to zaledwie 2589 km.

Prekursor segmentu SUV oferuje zachwycający design, innowacyjną technologię i wyjątkową przestronność.

Teraz dzięki rewolucyjnej technologii możesz cieszyć się komfortem, świetną dynamiką i oszczędnością.

Wybór Toyoty jest najlepszą decyzją, jaką można podjąć przy zakupie samochodu. Powód? Nie ma drugiej tak utytułowanej
i niezawodnej marki motoryzacyjnej na świecie jak Toyota.

Wystarczy do Nas zadzwonić, napisać wiadomość, lub odwiedzić Nas osobiście i zapytać o samochód tygodnia, a z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Więcej informacji na temat auta można znaleźc pod tym adresem http://www.toyota-bielany.pl/samochody-uzywane/325-Toyota-RAV4-2016.html

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Dorota Simińska

Asystentka Działu

dorota.siminska@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 248 668 689 101

Sylwia Wiśniewska

Recepcja

sylwia.wisniewska@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 244 662 180 538
Nasi Klienci i Rekomendacje

W Toyocie Bielany trafiłam na zespół profesjonalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doceniam cierpliwość i profesjonalizm Pana Pawła - pomógł w wyborze i cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na każde z moich “1001” pytań :) Auto doposażałam w czujniki parkowania - pan Paweł pomógł mi w tej decyzji i był otwarty na negocjację ceny tak by finalna cena była dla mnie przystępna. Auto kupowałam w kredycie, który sprawnie załatwiłam podczas wizyty na stacji. Słowem - było tak jak lubię.

Mariola B.
doradca: Paweł Kosiński

Pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania oraz gratulację za staranną i sumienną pracę Państwa pracownika, doradcę ds. sprzedaży samochodów używanych – p. Macieja Dideńko.

Zachowanie jako reprezentuje p. Maciej zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż tak profesjonalne podejście do Klienta oraz fachowa wiedza jest cechą dzisiaj bardzo rzadko spotykaną. Możecie być Państwo dumni ze swojego pracownika.

Ogromna wiedza jaką zaprezentował p. Maciej w rozmowach ze mną jak i moją rodziną (20.08 oraz 27.08), przekonała mnie do zakupu jednego z aut w Państwa salonie i od tej pory jestem szczęśliwą posiadaczką Toyoty Auris.  Jestem pełna uznania dla pracy p. Macieja jak i całego zespołu pracującego w Salonie Samochód Używanych.  Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować p. Maciejowi za profesjonalne podejście i  jakość pracy jaką zaprezentował, dlatego pozwoliłam sobie napisać do Państwa mail pochwalny i w oto ten sposób wynagrodzić i podkreślić fachowość p. Dideńko.

Wyrażam nadzieję, że właśnie takie zachowania jakie reprezentuje p. Maciej Dideńko, wzmocnią Państwa pozycję jako dealera na rynku.  Życzę kolejnych sukcesów w pozyskiwaniu nowych Klientów.

 

Monika K.
Tu powinna znajdować się mapa.