Pokaz nowej Toyoty C-HR
data dodania: 2016-10-04, kategoria: Samochody Nowe

Przedpremierowy Pokaz Nowej Toyoty C-HR.

Nasze pokazy odbyły się w niedzielę 02.10.2016 w dwóch lokalizacjach.
Rano podczas Pikniku Rodzinnego w Parku Kępa Potocka, oraz wieczorem w Filharmonii Narodowej.


Tematem przewodnim Pikniku "Orszak św Franciszka" była integracja wszystkich miłośników naszych "mniejszych braci" oraz propagowanie adopcji zwierząt ze schroniska.
Do odwiedzenia stoiska zaprosiliśmy naszych Klientów oraz ludzi, którzy wypoczywali, lub aktywnie spędzali czas w Praku Kępa Potocka.
Współorganizatorami imprezy byli między innymi:
Fundacja Zdążyć z Pomocą, Urząd Dzielnicy Żoliborz, Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Komenda Główna Policji, Schronisko z Józefowa."Odzwierzęcym" Ambasadorem Stacji jest Dorota Sumińska - nasza Klientka, która również wzięła po raz kolejny udział w imprezie.
Pogoda i św Franciszek nam sprzyjali, przez nasze Stoisko odwiedziło bardzo wiele osób. Samochód wzbudzał wśród oglądających ogromne zainteresowanie. Oprócz Toyoty CHR odwiedzający mogi zrobić zdjęcie z wizerunkiem auta w naszej fotobudce. Fotorelacja z pikniku i artykuł o nowym modelu pojawi się gazecie Nowy Żoliborz i Nasze Bielany.Wieczorem samochód zaprezentowaliśmy przed Filharmonią Narodową przy illuminacji świetlnej na specjalnie przygotowanym na tę okazję podeście. Połączyliśmy dwie premiery - Naszego modelu, oraz pierwszej płyty skrzypaczki - Anny Wandtke. Gościem specjalnym był Robi Lakatos zwany współczesnym Paganinim. Koncert poprowadził z wrodzonym sobie wdziękiem Paweł Sztompke. Na wydarzenie zaprosiliśmy wielu naszych Klientów, od rozległego grona zainteresowanych Nową Toyotą, poprzez osobowości świata muzyki i sceny, oraz dziennikarzy, krytyków muzycznych i ludzi biznesu. Gościem honorowym wydarzenia był Maestro Jerzy Maksymiuk.

Koncert zakończył się owacjami na stojąco, dla największych Gwiazd tego wydarzenia, Pani Anny Wandtke oraz Toyoty CHR.

 

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Maciej Kowalski

Doradca handlowy

maciej.kowalski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 203 602 704 449

Dominik Gawin

Głowny Specjalista ds. Kluczowych Klientów

dominik.gawin@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 205 668 439 943
Nasi Klienci i Rekomendacje

Jestem człowiekiem pragmatycznym, dla którego białe jest białe, a czarne - czarne. Dlatego właśnie do Toyoty przyszedłem po dokładnej analizie ofert rynkowych, wiedząc, czego szukam. Pan Maciej rozwiał moje ostatnie wątpliwości i wybór padł na Toyotę Corollę. Proces zakupu oceniam  bardzo dobrze - uzyskałem konkretne odpowiedzi na zadane pytania, następnie byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, od złożenia zamówienia, do wyjechania autem z salonu. Corollę mam trochę ponad miesiąc, przejechałem do tej pory ok 2 000 km i jestem b. zadowolony. Jedyny minus to to, że spalanie jest większe niż podane w katalogu. Jest to jednak słabość wszystkich producentów.

Arkadiusz K.
doradca: Maciej Kowalski

Mieszkam na Bielanach dlatego kupując auto nie zastanawiałem się nad inną stacją niż Toyota Bielany. Jestem zadowolony z auta i obsługi na stacji. Cenię to, że rola doradcy nie sprowadziła się tylko do spraw handlowych - pan Maciej zaoferował nam pomoc i opiekę po wyjechaniu autem z salonu.

Piotr Ch.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłem przypadkiem, kiedyś mieszkałem w okolicy i pamiętając, że znajduje się tu stacja Toyoty wróciłem na Bielany skąd po kilku rzeczowych rozmowach i wymianie kilkudziesięciu maili z różnymi konfiguracjami i możliwościami finansowania wyjechałem nowym Aurisem. Transakcję przeprowadzałem z panią Karoliną, która była otwarta i komunikatywna i sprawnie odpowiadała na przekazywane mailowo pytania w sposób konkretny i rzeczowy. Jestem zadowolony, trzymajcie ten poziom!

Sylwester A.
doradca: Karolina Rochmińska
Tu powinna znajdować się mapa.