SmartPlan - Minimalizuj koszty firmy w innowacyjnym leasingu
data dodania: 2016-05-03, kategoria: Ubezp. i Finans.

Prowadzisz firmę i potrzebujesz samochodu? Wybrałeś już Toyotę, ale wciąż nie jesteś pewien, jak ją sfinansować? Gotówka i kredyt nie zawsze dają Ci te same możliwości skorzystania z odliczeń podatkowych co leasing. Z kolei tradycyjny leasing wiąże się z wysokimi ratami, które ograniczają płynność finansową Twojej firmy oraz zdolność inwestycyjną. Mamy na to rozwiązanie – Toyota Business SmartPlan. To innowacyjny leasing, dzięki któremu zapomnisz o takich rozterkach.


SmartPlan to innowacyjny leasing samochodów marki Toyota, oferujący opcjonalne usługi zwiększające komfort oraz gwarantujący niskie, przewidywalne koszty użytkowania przez cały okres finansowania. Jego konstrukcja pozwala zredukować wysokość miesięcznych rat nawet o 60% względem tradycyjnego leasingu przy zachowaniu możliwości odliczania VAT-u oraz zaliczania rat w koszty uzyskania przychodu. Dostajesz też możliwość zryczałtowania takich kosztów użytkowania jak: serwis (przeglądy, naprawy, wymiana części eksploatacyjnych), ubezpieczenie, dodatkowe opony (zakup, wymiana i składowanie) oraz auto zastępcze. Wystarczy tylko tankować, opłacać raty o stałej wysokości i prowadzić interesy. Toyota zajmie się resztą.

Toyota oferuje innowacyjny program leasingowy wszystkim przedsiębiorcom, bez względu na wielkość firmy. Wystarczy kupić jeden samochód, by korzystać z pełnej obsługi na najwyższym poziomie.

SmartPlan jest dostępny w salonach Toyoty na terytorium całego kraju. Wszystkich formalności, począwszy od złożenia oferty, poprzez wybór samochodu, opcji finansowania, aż po podpisanie umowy, dokonasz szybko i wygodnie u najbliższego Dealera Toyoty. Przygotowanie indywidualnej oferty trwa tylko kilka minut.

Raty niższe nawet o 60% 
Raty w leasingu SmartPlan są niższe nawet o 60% w stosunku do tradycyjnego leasingu. Dlaczego? Klienci SmartPlanu spłacają jedynie utratę wartości samochodu w okresie trwania umowy, a nie jego pełną cenę. Aby uzyskać tak niską ratę w tradycyjnym leasingu za ten sam model, trzeba by kupić samochód 7- lub nawet 10-letni. Lepiej więc wybrać nowy samochód, który jest bezpieczniejszy, wygodniejszy i bardziej niezawodny.

Stałe koszty 
W leasingu SmartPlan ponosisz stałe koszty - wystarczy opłacać jedną ratę miesięcznie i paliwo. Zbliżający się termin ubezpieczenia czy przeglądu nie zachwieje stabilnością budżetu Twojej firmy. Toyota bierze na siebie ryzyko napraw. W razie awarii koszt serwisu pozostanie na tym samym poziomie, a Ty dostaniesz samochód zastępczy. Otrzymasz pełną obsługę w najlepszej w kraju sieci serwisowej i całodobową pomoc Centrum Technicznego.

Proste reguły 
Po zakończeniu umowy wystarczy zwrócić samochód, by rozpocząć kolejną umowę na nowy model. Będziesz wówczas zawsze jeździć nowym autem za niewielkie pieniądze. Możesz również wykupić na własność samochód, jeśli nie będzie Ci już zależeć na odliczaniu VAT-u i wliczeniu rat w koszty uzyskania przychodu, a nie chcesz się rozstawać z ulubionym autem. Jeśli samochód nie będzie potrzebny w Twojej firmie po zakończeniu umowy, możesz go też po prostu zwrócić Dealerowi.

Tu powinna znajdować się mapa.