To nie koniec 5000+!
data dodania: 2016-11-03, kategoria: Samochody Nowe

Program wspierania przedsiębiorczości 5000+ wciąż trwa!

Wyjątkowa oferta dla właścicieli firm i wykonujących wolne zawody.
Najnowocześniejsze modele Toyoty z bogatym wyposażeniem dostępne w limitowanej ofercie biznesowej. Zyskaj nawet do 26 000 zł.


Toyota BusinessPlus

Elastyczna i kompleksowa oferta nowoczesnych samochodów plus rewolucyjne usługi biznesowe na najwyższym poziomie.

Posiadanie Toyoty jako samochodu firmowego to niecodzienny komfort oraz czysty zysk biznesowy. Zanim wybierzesz Toyotę, sprawdź, jakie korzyści staną się udziałem Twojej firmy. Dowiedz się, dlaczego warto inwestować w samochody z przyszłością.

Aygo z rabatem do 5000zł - Pobierz cennik

Yaris z rabatem do 6000zł - Pobierz cennik

Auris z rabatem do 5000zł - Pobierz cennik

Corolla z rabatem do 5000zł - Pobierz cennik

Avensis z rabatem do 10500zł - Pobierz cennik

Prius z rabatem do 6000zł - Pobierz cennik

Verso z rabatem do 9500zł - Pobierz cennik

Nowy Rav4 z rabatem do 16000zł - Pobierz cennik

Land Cruiser z rabatem do 26000zł - Pobierz cennik

 

 

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Dominik Geisel

Doradca handlowy

dominik.geisel@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 204 662 127 227

Dominik Gawin

Głowny Specjalista ds. Kluczowych Klientów

dominik.gawin@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 205 668 439 943
Nasi Klienci i Rekomendacje

Jestem człowiekiem pragmatycznym, dla którego białe jest białe, a czarne - czarne. Dlatego właśnie do Toyoty przyszedłem po dokładnej analizie ofert rynkowych, wiedząc, czego szukam. Pan Maciej rozwiał moje ostatnie wątpliwości i wybór padł na Toyotę Corollę. Proces zakupu oceniam  bardzo dobrze - uzyskałem konkretne odpowiedzi na zadane pytania, następnie byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, od złożenia zamówienia, do wyjechania autem z salonu. Corollę mam trochę ponad miesiąc, przejechałem do tej pory ok 2 000 km i jestem b. zadowolony. Jedyny minus to to, że spalanie jest większe niż podane w katalogu. Jest to jednak słabość wszystkich producentów.

Arkadiusz K.
doradca: Maciej Kowalski

Mieszkam na Bielanach dlatego kupując auto nie zastanawiałem się nad inną stacją niż Toyota Bielany. Jestem zadowolony z auta i obsługi na stacji. Cenię to, że rola doradcy nie sprowadziła się tylko do spraw handlowych - pan Maciej zaoferował nam pomoc i opiekę po wyjechaniu autem z salonu.

Piotr Ch.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłem przypadkiem, kiedyś mieszkałem w okolicy i pamiętając, że znajduje się tu stacja Toyoty wróciłem na Bielany skąd po kilku rzeczowych rozmowach i wymianie kilkudziesięciu maili z różnymi konfiguracjami i możliwościami finansowania wyjechałem nowym Aurisem. Transakcję przeprowadzałem z panią Karoliną, która była otwarta i komunikatywna i sprawnie odpowiadała na przekazywane mailowo pytania w sposób konkretny i rzeczowy. Jestem zadowolony, trzymajcie ten poziom!

Sylwester A.
doradca: Karolina Rochmińska
Tu powinna znajdować się mapa.