Używane auto tygodnia!
data dodania: 2016-10-19, kategoria: Samochody Używane

Środa to dzień wyjątkowej promocji w Salonie Toyota Bielany. Przez cały tydzień wybrany model z Naszej oferty dostępny będzie w promocyjnej cenie!

 

W tym tygodniu jest to Toyota Auris w cenie niższej o 1000 zł. Dodatkowo do samochodu dodajemy w prezencie komplet nowych opon letnich.


Nasz samochód tygodnia - Toyota Auris kombi z silnikiem benzynowym o pojemności 1598 cm3.

Samochód został wyprodukowany w 2015 roku, a jego przebieg wynosi zaledwie 24636 km.

Wybór Toyoty jest najlepszą decyzją, jaką można podjąć przy zakupie samochodu. Powód? Nie ma drugiej tak utytułowanej
i niezawodnej marki motoryzacyjnej na świecie jak Toyota.

Przestronne, wysokiej jakości wnętrze to połączenie świetnego wyglądu i wygody. Zapewniający niezwykłą elastyczność silnik w wersji benzynowej gwarantuje dynamike jak i ekonomie.

Lata 2014 i 2015 dla Nas rekordowe. Ponad 10 milionów aut sprzedanych w ciągu roku przez Toyota Motor Corporation to niesamowity wynik, a powyższy Auris jest częścią tych osągnięć.

Wystarczy do Nas zadzwonić, napisać wiadomość, lub odwiedzić  Nas osobiście i zapytać o samochód tygodnia, a z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Więcej informacji na temat auta można znaleźc pod tym adresem http://toyota-bielany.pl/samochody-uzywane/324-Toyota-Auris-2015.html

Proszę pamiętać, że od tej ceny odejmujemy 1000 złotych i dodajemy dodatkowo nowy komplet opon!

W Naszym Salonie Samochodów Używanych znajdziecie nie tylko Toyoty. Skupujemy samochody używane każdej marki, więc za tydzień w Naszej ofercie znajdzie się ciekawa propozycja.

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Maciej Tomczyński

Koordynator ds. Samochodów Używanych

maciej.tomczynski@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 248 666 869 425

Sylwia Wiśniewska

Recepcja

sylwia.wisniewska@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 244 662 180 538
Nasi Klienci i Rekomendacje

W Toyocie Bielany trafiłam na zespół profesjonalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doceniam cierpliwość i profesjonalizm Pana Pawła - pomógł w wyborze i cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na każde z moich “1001” pytań :) Auto doposażałam w czujniki parkowania - pan Paweł pomógł mi w tej decyzji i był otwarty na negocjację ceny tak by finalna cena była dla mnie przystępna. Auto kupowałam w kredycie, który sprawnie załatwiłam podczas wizyty na stacji. Słowem - było tak jak lubię.

Mariola B.
doradca: Paweł Kosiński

Pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania oraz gratulację za staranną i sumienną pracę Państwa pracownika, doradcę ds. sprzedaży samochodów używanych – p. Macieja Dideńko.

Zachowanie jako reprezentuje p. Maciej zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż tak profesjonalne podejście do Klienta oraz fachowa wiedza jest cechą dzisiaj bardzo rzadko spotykaną. Możecie być Państwo dumni ze swojego pracownika.

Ogromna wiedza jaką zaprezentował p. Maciej w rozmowach ze mną jak i moją rodziną (20.08 oraz 27.08), przekonała mnie do zakupu jednego z aut w Państwa salonie i od tej pory jestem szczęśliwą posiadaczką Toyoty Auris.  Jestem pełna uznania dla pracy p. Macieja jak i całego zespołu pracującego w Salonie Samochód Używanych.  Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować p. Maciejowi za profesjonalne podejście i  jakość pracy jaką zaprezentował, dlatego pozwoliłam sobie napisać do Państwa mail pochwalny i w oto ten sposób wynagrodzić i podkreślić fachowość p. Dideńko.

Wyrażam nadzieję, że właśnie takie zachowania jakie reprezentuje p. Maciej Dideńko, wzmocnią Państwa pozycję jako dealera na rynku.  Życzę kolejnych sukcesów w pozyskiwaniu nowych Klientów.

 

Monika K.
Tu powinna znajdować się mapa.