Wiosna w serwisie Toyoty!
data dodania: 2017-03-02, kategoria: Serwis Mechaniczny

Oprócz typowych czynności, objętych planem przeglądowym Twojego pojazdu, w ramach tzw. wiosennego sprawdzianu auta Autoryzowany Serwis zwróci szczególną uwagę na te układy i elementy w aucie, które mogły ulec nadmiernej eksploatacji w warunkach zimowych, w tym m.in. na: układ hamulcowy, wydechowy, zawieszenia, płyny eksploatacyjne oraz przewody i paski.


Oryginalne Wycieraczki Toyoty
Wiosenne porządki zacznij od szyb!

Oryginalna jakość w rozsądnej cenie.
Już od: 81 zł

Na wiosnę proponujemy trzy rodzaje piór wycieraczek o odmiennej konstrukcji w zróżnicowanych cenach. Pióra te spełniają surowe normy jakościowe Toyoty, są trwałe i w każdym przypadku skutecznie oczyszczą szybę w Twojej Toyocie.

Oryginalne klocki hamulcowe Toyoty

Doskonała skuteczność
Konkurencyjne ceny

Zmienna, wiosenna aura potrafi utrudnić warunki jazdy. W naszym klimacie przelotne deszcze, nagłe ocieplenia, burze i spadki temperatury występują często. Pamiętaj, że mokra nawierzchnia wydłuża drogę hamowania, a sprawny układ hamulcowy to absolutna podstawa!

Wymiana oleju
5W-30 FE i 5W-30 PFE

Wiosenna wymiana:

Oryginalny olej Toyota 5W-30 FE z filtrem oleju 
już od 199 zła
Oryginalny olej Toyota 5W-30 PFE z filtrem oleju 
już od 269 złb

Odpowiedni olej silnikowy to podstawa prawidłowej eksploatacji. Oryginalne oleje Toyoty idealnie dopasowano do parametrów pracy Twojego auta, dlatego doskonale chronią silnik podczas jazdy. Na wiosnę utrzymujemy promocyjne ceny wiosennej wymiany oleju, z zastosowaniem olejów rekomendowanych przez producenta.

Usuń resztki smogu z Twojego samochodu!

Fatalny stan powietrza w Polsce to fakt. Zanieczyszczenie często przekracza dopuszczalne normy o 300-400%, a wysokie stężenie pyłu PM 2.5 przynosi szereg negatywnych skutków, takich jak choroby układu oddechowego i krążenia, astma itp.

Na wiosnę oferujemy atrakcyjne ceny na dezynfekcję klimatyzacji i wymianę węglowego filtra kabinowego.
Skorzystaj z promocji i wykonaj dezynfekcję układu klimatyzacji z wymianą filtra, która jest tylko o 20 zł droższa od dezynfekcji z filtrem standardowym.

Zastosowanie oryginalnych części Toyoty regenerowanych fabrycznie to pewne i korzystne (z finansowego punktu widzenia) rozwiązanie.
Fabryczna regeneracja oryginalnych części zamiennych Toyoty pozwala na zachowanie najwyższej jakości wymienianych podzespołów przy jednoczesnym obniżeniu kosztu ich wymiany.

Reputacja Toyoty jest budowana na solidnych podstawach. Potwierdzeniem tego jest niezmienne zaufanie Klientów do marki od lat stawiających na pierwszym miejscu jej niezawodność. Dlaczego tak się dzieje? Toyota słynie z dążenia do doskonałości oraz oferowania produktów i usług najwyższej jakości.

 

 

masz pytania? chętnie pomożemy :)

Kamil Szlosser

Kierownik działu Obsługi Posprzedażnej i SKP

kamil.szlosser@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 221

Rafał Krysa

Doradca Serwisowy

rafal.krysa@toyota-bielany.pl 22 832 33 33 wew. 226 698 963 369
Nasi Klienci i Rekomendacje

Współpracę z Toyotą Bielany zaczęliśmy od działu serwisu - od kilku lat serwisujemy tu naszą rodzinną Toyotę Avensis. W tym roku zdecydowaliśmy o zakupie kolejnego auta - początkowo myśleliśmy o aucie używanym dlatego udaliśmy się do komisu. Obsługę oceniam w samych pozytywach :) Cieszy, że doradca na prawdę nas słuchał i starał się odpowiedzieć na nasze potrzeby. W ten sposób trafiliśmy do samochodów nowych i finalnie wyjechaliśmy z salonu nowym Yarisem z oferty wyprzedażowej. Miłym dodatkiem była pomysłowa akcja “500 zł na dziecko”. Otrzymany kupon zrealizowaliśmy od razu i chyba pierwszy raz wybieraliśmy fotelik pod kolor auta :) Polecam Toyotę Bielany, na pewno niedługo się spotkamy kiedy przyjedziemy na pierwszy przegląd nowym Yarisem.
 

Artur Ch.
doradca: Dariusz Szymaniak

Mimo tego, że na przestrzeni ostatnich lat mieszkałam na dolnym mokotowie i sadybie cały czas wracam serwisować swoje auto do Toyoty Bielany. Jestem bardzo zadowolona z obsługi - pana Dariusza i pana Huberta. Są profesjonalni, kulturalni i punktualni. Jeżdżę już 3cią Toyotą z Toyoty Bielany.

Maria D.
doradca: Dariusz Szymaniak

Na Bielanach serwisuję swoją Toyotę Corollę, serwis jest sprawny i szybki, a obsługa kompetentna i przyjazna. Przestrzegane są terminy przyjęcia i wydawania samochodu. Jakość na bardzo dobrym poziomie. Oczywiście polecam.

Marek B.
doradca: Rafał Wójcik
Tu powinna znajdować się mapa.