Salon i Serwis Toyota Bielany

Warszawa, ul. Klaudyny 1, tel. 22 832 33 33 wew. 330 fax 22 832 44 44
Salon Samochodów Nowych

czynny
pn-pt: 08:00-19:00,
sob: 09:00-15:00

tel. 22 379 22 11 wew. 100
salon@toyota-bielany.pl

Salon Samochodów Używanych

czynny
pn-pt: 08:00-19:00,
sob: 09:00-15:00

tel. 22 379 22 44 wew. 140
uzywane@toyota-bielany.pl

Serwis Mechaniczny

czynny
pn-pt: 07:00-21:00,
sob: 09:00-15:00

tel. 22 379 22 22 wew. 120
serwis@toyota-bielany.pl

Stacja kontroli pojazdów

czynna
pn-pt: 07:00-21:00,
sob: 09:00-14:00
stacja jest dostępna dla klientów, bez konieczności wcześniejszych umówień

tel. 22 379 22 40
skp@toyota-bielany.pl

Naprawy Powypadkowe

ul. Herbowa 16,
01-938 Warszawa

pn-pt: 07:00-19:00,
sob: 09:00-14:00

tel. 22 379 22 70
blacharnia@toyota-bielany.pl

Naprawy Powypadkowe

oddział: ul. Oczapowskiego
ul. Oczapowskiego 15,
01-843 Warszawa

pn-pt: 08:00-19:00,

tel. 22 379 22 77
szkody@toyota-bielany.pl

Recepcja Główna

Karolina Ostrowska Recepcja Główna
tel. 22 832 33 33 wew. 200 kom. 602 483 483 karolina.ostrowska@toyota-bielany,pl
Agnieszka Roszkowska Recepcja Główna
tel. 22 832 33 33 wew. 200 kom. 602 483 483 agnieszka.roszkowska@toyota-bielany.pl
Dział Obsługi Klienta

Maciej Kwiatkowski Kierownik Działu Obsługi Klienta
tel. 22 832 33 33 wew. 291 kom. 735 972 466 maciej.kwiatkowski@toyota-bielany.pl
Barbara Janowska Doradca Klienta
tel. 22 832 33 33 wew. 292 kom. 606 658 630 barbara.janowska@toyota-bielany.pl
Łukasz Stefaniak Doradca Klienta
tel. 22 832 33 33 wew. 291 lukasz.stefaniak@toyota-bielany.pl
Salon samochodów nowych

Anna Książek Kierownik Działu Handlowego
tel. 22 832 33 33 wew. 201 kom. 602 117 359 anna.ksiazek@toyota-bielany.pl

Zarówno w sferze prywatnej i zawodowej uwielbiam aktywne, pełne dynamiki życie. To z pewnością spowodowało, że 17 lat temu wybrałam branżę, jak na tamte czasy całkowicie zdominowaną przez mężczyzn i z satysfakcją rozwijam się w niej do dziś. Energię do codziennej pracy daje mi sport - narty, pływanie, windsurfing i rolki. Nie jestem typem domatorki - bawią mnie podróże, zarówno te nad Pilice, jak i te po obcych lądach. W wolnych chwilach uwielbiam oglądać filmy, a długie podróże umila mi muzyka filmowa.

Karolina Rochmińska Doradca handlowy
tel. 22 832 33 33 wew. 202 kom. 662 014 814 karolina.rochminska@toyota-bielany.pl
Maciej Kowalski Doradca handlowy
tel. 22 832 33 33 wew. 203 kom. 602 704 449 maciej.kowalski@toyota-bielany.pl
Dominik Geisel Doradca handlowy
tel. 22 832 33 33 wew. 204 kom. 662 127 227 dominik.geisel@toyota-bielany.pl
Dominik Gawin Głowny Specjalista ds. Kluczowych Klientów
tel. 22 832 33 33 wew. 205 kom. 668 439 943 dominik.gawin@toyota-bielany.pl
Salon samochodów używanych

Sylwia Wiśniewska Recepcja
tel. 22 832 33 33 wew. 244 kom. 662 180 538 sylwia.wisniewska@toyota-bielany.pl
Artur Tomczyński Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych
tel. 22 832 33 33 wew. 246 kom. 698 810 149 artur.tomczynski@toyota-bielany.pl
Dorota Simińska Asystentka Działu
tel. 22 832 33 33 wew. 248 kom. 668 689 101 dorota.siminska@toyota-bielany.pl
Maciej Tomczyński Koordynator ds. Samochodów Używanych
tel. 22 832 33 33 wew. 248 kom. 666 869 425 maciej.tomczynski@toyota-bielany.pl
Dariusz Dragan Kierownik działu Samochodów Używanych
tel. 22 832 33 33 wew. 242 kom. 668 238 691 dariusz.dragan@toyota-bielany.pl
Serwis mechaniczny

Kamil Szlosser Kierownik działu Obsługi Posprzedażnej i SKP
tel. 22 832 33 33 wew. 221 kamil.szlosser@toyota-bielany.pl
Dariusz Szymaniak Zastępca Kierownika
tel. 22 832 33 33 wew. 228 kom. 668 349 690 dariusz.szymaniak@toyota-bielany.pl
Aneta Fotek Asystentka Działu Serwisu
tel. 22 832 33 33 wew. 222 kom. 662 359 459 aneta.fotek@toyota-bielany.pl
Renata Lipińska Asystentka Działu Serwisu
tel. 22 832 33 33 wew. 222 kom. 662 359 459 renata.lipinska@toyota-bielany.pl
Rafał Wójcik Doradca Serwisowy
tel. 22 832 33 33 wew. 225 kom. 692 490 823 rafal.wojcik@toyota-bielany.pl
Rafał Krysa Doradca Serwisowy
tel. 22 832 33 33 wew. 226 kom. 698 963 369 rafal.krysa@toyota-bielany.pl
Hubert Olszewski Doradca Serwisowy
tel. 22 832 33 33 wew. 227 kom. 600 518 116 hubert.olszewski@toyota-bielany.pl
Paweł Kosiński Doradca Serwisowy
tel. 22 832 33 33 wew. 120 kom. 664 376 162 pawel.kosinski@toyota-bielany.pl
Grzegorz Młynarski Mistrz
tel. 22 832 33 33 wew. 237 kom. 662 057 591 grzegorz.mlynarski@toyota-bielany.pl
Anatol Dziuba Mistrz
tel. 22 832 33 33 wew. 237 kom. 668 002 542 anatol.dziuba@toyota-bielany.pl
Krzysztof Milewski Specjalista ds. gwarancji
tel. 22 832 33 33 wew. 221 krzysztof.milewski@toyota-bielany.pl
Serwis blacharsko lakierniczy ul. Herbowa 16

Piotr Jędrzejewski Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
tel. 22 379 22 70 wew. 378 kom. 668 511 568 piotr.jedrzejewski@toyota-bielany.pl
Aleksandra Kwiatkowska Asystentka Dyrektora
tel. 22 379 22 70 wew. 377 kom. 696 852 552 aleksandra.kwiatkowska@toyota-bielany.pl
Beata Tomaszewska Recepcja
tel. 22 379 22 70 wew. 371 kom. 664 010 333 beata.tomaszewska@toyota-bielany.pl
Łukasz Dominik Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel. 22 379 22 70 wew. 373 kom. 664 085 885 lukasz.dominik@toyota-bielany.pl
Mirek Kupis Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel. 22 379 22 70 wew. 375 kom. 660 418 589 mirek.kupis@toyota-bielany.pl
Adam Maciejewski Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel. 22 379 22 70 wew. 376 kom. 604 429 309 adam.maciejewski@toyota-bielany.pl
Krzysztof Matosek Koordynator Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
tel. 22 379 22 70 wew. 382 krzysztof.matosek@toyota-bielany.pl
Rafał Mroczkowski Magazyn
tel. 22 379 22 70 wew. 379 kom. 692 490 822 rafal.mroczkowski@toyota-bielany.pl
Serwis blacharsko lakierniczy ul. Oczapowskiego 15

Michał Dąbrowski Koordynator Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
tel. 22 379 22 77 wew. 391 kom. 664 773 779 michal.dabrowski@toyota-bielany.pl
Maciej Mróz Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
tel. 22 379 22 77 wew. 392 kom. 664 010 785 maciej.mroz@toyota-bielany.pl
Stacja Kontroli Pojazdów

Arkadiusz Trzeciak Diagnosta
tel. 22 379 22 40 skp@toyota-bielany.pl
Paweł Libera Diagnosta
tel. 22 379 22 40 skp@toyota-bielany.pl
Dział Części

Łukasz Krawczyk Doradca ds. cześci zamiennych i akcesoriów
tel. 22 379 22 30 lukasz.krawczyk@toyota-bielany.pl
Marcin Pęksyk Doradca ds. cześci zamiennych i akcesoriów
tel. 22 379 22 30 marcin.peksyk@toyota-bielany.pl
Dział Ubezpieczeń i Produktów finansowych

Joanna Walewander Kierownik Działu Ubezpieczeń i Produktów Finansowych
tel. 22 832 33 33 wew. 215 kom. 668 002 541 joanna.walewander@toyota-bielany.pl
Karolina Lasocka Doradca ds.Ubezpieczeń i Produktów Finansowych
tel. 22 832 33 33 wew. 216 kom. 666 872 383 karolina.lasocka@toyota-bielany.pl
Katarzyna Nosarzewska Doradca ds.Ubezpieczeń i Produktów Finansowych
tel. 22 832 33 33 wew. 217 kom. 666 872 399 katarzyna.nosarzewska@toyota-bielany.pl
Paulina Bazydło Doradca ds.Ubezpieczeń i Produktów Finansowych
tel. 22 832 33 33 wew. 218 kom. 600 803 090 paulina.bazydlo@toyota-bielany.pl
Księgowość i kadry

Iwona Szczawińska Główna Księgowa
tel. 22 834 88 58 wew 312 kom. 505 002 041 iwona.szczawinska@toyota-bielany.pl
Agnieszka Majkowska Księgowa
tel. 22 834 88 58 wew 313 kom. 664 773 747 agnieszka.majkowska@toyota-bielany.pl
Agnieszka Węsierska Księgowa
tel. 22 834 88 58 wew 313 agnieszka.wesierska@toyota-bielany.pl
Hanna Bugajło Księgowa
tel. 22 834 88 58 wew 314 hanna.bugajlo@toyota-bielany.pl
Beata Tomczyńska Księgowa
tel. 22 834 88 58 wew 315 kom. 602 117 374 beata.tomczynska@toyota-bielany.pl
Anna Dragan Kadrowa
tel. 22 834 88 58 wew. 317 anna.dragan@toyota-bielany.pl
Dział Sprzedaży Korporacyjnej

Sebastian Pechman Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej
tel. 22 379 22 13 kom. 668 032 416 sebastian.pechman@toyota-bielany.pl
Iwona Chełchowska Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów
tel. 22 379 22 14 kom. 602 116 409 iwona.chelchowska@toyota-bielany.pl
Kacper Szyłak Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów
tel. 22 379 22 09 kom. 602 114 746 kacper.szylak@toyota-bielany.pl
Kamil Pipczyński Koordynator Techniczny
tel. kom. 698 807 165 kamil.pipczynski@toyota-bielany.pl
Krystian Młyński Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów
tel. 22 379 22 12 kom. 602 614 339 krystian.mlynski@toyota-bielany.pl
Filip Baranowski Doradca Handlowy ds. Kluczowych Klientów
tel. kom. 668 343 536 filip.baranowski@toyota-bielany.pl
Zarząd i Biuro Zarządu

Aleksander Kopestyński Prezes Zarządu
tel. 22 379 22 00 aleksander.kopestynski@toyota-bielany.pl
Małgorzata Chmielewska Dyrektor Zarządzający, Prokurent
tel. 22 832 33 33 wew. 233 kom. 606 656 964 malgorzata.chmielewska@toyota-bielany.pl
Marzena Wnukowska-Bąk Kierownik Biura Zarządu
tel. 22 379 21 95 kom. 696 855 788 marzena.bak@toyota-bielany.pl
Tu powinna znajdować się mapa.