Nowe Toyoty, to auta nagradzane w konkursach konsumenckich i rankingach profejonalistów. My dodajemy do nich kolejne wartości, wiedzę i zaangażowanie. Znamy się na naszych samochodach, i wierzymy, że profesjonalna obsługa, nastawiona na otwartość i słuchanie potrzeb jest najlepszym sposobem, żeby pomóc znaleźć klientowi samochód, który będzie do niego pasował.

Nasz dział, to zgrany pięcioosobowy zespół, w którym każda z osób dopełnia się kompetencjami i potencjałem. Dzięki temu udaje się nam osiągać kolejne sukcesy, ale co ważniejsze spełniać Wasze potrzeby.

Poznaj bliżej naszych doradców, wystarczy wybrać pozycję.

poznaj nasz zespół

Anna Książek Kierownik Działu Handlowego
tel. 22 832 33 33 wew. 201 kom. 602 117 359 anna.ksiazek@toyota-bielany.pl

Zarówno w sferze prywatnej i zawodowej uwielbiam aktywne, pełne dynamiki życie. To z pewnością spowodowało, że 17 lat temu wybrałam branżę, jak na tamte czasy całkowicie zdominowaną przez mężczyzn i z satysfakcją rozwijam się w niej do dziś. Energię do codziennej pracy daje mi sport - narty, pływanie, windsurfing i rolki. Nie jestem typem domatorki - bawią mnie podróże, zarówno te nad Pilice, jak i te po obcych lądach. W wolnych chwilach uwielbiam oglądać filmy, a długie podróże umila mi muzyka filmowa.

Karolina Rochmińska Doradca handlowy
tel. 22 832 33 33 wew. 202 kom. 662 014 814 karolina.rochminska@toyota-bielany.pl
Maciej Kowalski Doradca handlowy
tel. 22 832 33 33 wew. 203 kom. 602 704 449 maciej.kowalski@toyota-bielany.pl
Dominik Geisel Doradca handlowy
tel. 22 832 33 33 wew. 204 kom. 662 127 227 dominik.geisel@toyota-bielany.pl
Dominik Gawin Głowny Specjalista ds. Kluczowych Klientów
tel. 22 832 33 33 wew. 205 kom. 668 439 943 dominik.gawin@toyota-bielany.pl
blog
multimedia

Jestem człowiekiem pragmatycznym, dla którego białe jest białe, a czarne - czarne. Dlatego właśnie do Toyoty przyszedłem po dokładnej analizie ofert rynkowych, wiedząc, czego szukam. Pan Maciej rozwiał moje ostatnie wątpliwości i wybór padł na Toyotę Corollę. Proces zakupu oceniam  bardzo dobrze - uzyskałem konkretne odpowiedzi na zadane pytania, następnie byłem na bieżąco informowany o kolejnych etapach, od złożenia zamówienia, do wyjechania autem z salonu. Corollę mam trochę ponad miesiąc, przejechałem do tej pory ok 2 000 km i jestem b. zadowolony. Jedyny minus to to, że spalanie jest większe niż podane w katalogu. Jest to jednak słabość wszystkich producentów.

Arkadiusz K.
doradca: Maciej Kowalski

Mieszkam na Bielanach dlatego kupując auto nie zastanawiałem się nad inną stacją niż Toyota Bielany. Jestem zadowolony z auta i obsługi na stacji. Cenię to, że rola doradcy nie sprowadziła się tylko do spraw handlowych - pan Maciej zaoferował nam pomoc i opiekę po wyjechaniu autem z salonu.

Piotr Ch.
doradca: Maciej Kowalski

Do Toyoty Bielany trafiłem przypadkiem, kiedyś mieszkałem w okolicy i pamiętając, że znajduje się tu stacja Toyoty wróciłem na Bielany skąd po kilku rzeczowych rozmowach i wymianie kilkudziesięciu maili z różnymi konfiguracjami i możliwościami finansowania wyjechałem nowym Aurisem. Transakcję przeprowadzałem z panią Karoliną, która była otwarta i komunikatywna i sprawnie odpowiadała na przekazywane mailowo pytania w sposób konkretny i rzeczowy. Jestem zadowolony, trzymajcie ten poziom!

Sylwester A.
doradca: Karolina Rochmińska
samochody używane certyfikat Pewne Aut zapraszamy
serwis mechaniczny serwis mistrzów zapraszamy
ubezpieczenia
i finansowanie
korzystne pakiety zapraszamy
Tu powinna znajdować się mapa.